2014-2015 Kış Ayakkabı Trendleri

2014 ve 2015 kış aylarının gelmesi ile birlikte birbirinden güzel ayakkabılar mağazalarda yer almaya başlar iken bizde sizlere kış mevsiminde tercih edebileceğiniz birbirinden yeni ve dikkat çekici ayakkabıları tanıtmak istiyoruz. Yeni sezon ayakkabı modelleri arasında ilk olarak desenli ayakkabılar dikkat çekiyor. Birbirinden çekici ve güzel desenlere sahip olan ayakkabılar arasında yüksek topuklu çizmeler dikkat çekiyor. 2015 yüksek topuklu çizme modelleri arasında leopar desenli ayakkabılar dikkat çekiyor. Hemen hemen tüm kıyafetleriniz ile uyum sağlayacak olan kışlık leopar desenli yüksek topuklu ayakkabı modelleri uygun fiyatları ile de dikkat çekerek hem genç hem de yetişkin bayanlar tarafından tercih edilecek.

2015 kış ayakkabı trendleri arasında diğer modellerden biri de kısa botlar. Özellikle yağmur ve karlı havalarda tercih edilecek olan kısa bot modelleri özellikle günlük hayatta oldukça tercih edilecek. Kısa botlar özellikle pantolonlar ve taytlar ile birlikte uyum içerisinde görüntü sunar iken aynı zamanda elbiseleriniz ile de tercih edilecek. 2015 kısa botları ayakkabı mağazalarında 99 lira ile 299 lira arasında değişecek.

Kışlık ayakkabı modelleri arasında taşlı çizmelerde yer alıyor. Çizmelerin üzerinde yer alan taşlar ayakkabıların daha çekici ve daha modern görünmesini sağlar iken özellikle genç kızlar tarafından çok tercih edilecek. Sizde uygun fiyatlar ile kış aylarında trendleri takip etmek istiyor iseniz bu ayakkabı modellerine göz atmadan alışveriş yapmayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git