2014 Sonbahar Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçmek bayanlar için en zor kararların başında gelir iken bizde sonbahar aylarında evlilik hazırlığı içerisinde olan hanımlar için tercih edilecek ve edilmesi gereken gelinlik modellerini sunmak istiyoruz. Uygun fiyatları ile pek çok farklı model moda evlerini süsler iken sizde kış aylarında olmanıza rağmen dikkat çekici ve özel bir gelin olmayı bu gelinlik modelleri ile başarabilirsiniz. Kış aylarında gelinlik bulmakta zorlanacağını düşünen gelin adayları bu fikirleri hızlı bir şekilde kafalarından çıkartmalı. 2014 sonbahar gelinlik modelleri galerimizde ilk olarak dikkat çeken model kabarık gelinlikler olur iken kabarık gelinliklerin bu yıl çeşitli taş ve dantel süslemeleri ile moda evlerinde yer alması bayanlar tarafından beğeni kazanıyor.

2014 sonbahar gelinlik modelleri arasında diğer dikkat çekici modellerin başında mini gelinlikler var. Sonbahar olmasına rağmen kendime güveniyorum, üşümeyeceğim diye düşünüyor iseniz mini gelinlikler oldukça şık ve güzel olmanıza yardımcı olacak. 2015 mini gelinlikleri arasında kendinden dantel işlemeli kumaşlar ile hazırlanan mini gelinlikler özellikle genç bayanlar tarafından beğeni kazanıyor.

Sonbahar gelinlikleri arasında diğer dikkat çekecek ve ilgi gösterebileceğinizi düşündüğüm modellerden biri de balık gelinlikler. Hem daha güzel hem daha gösterişli ve de albenili olduğu için genç bayanların ilgisini çeken balık gelinlikler tam ve yarım balık olarak moda evlerinde 900 liradan başlayan fiyatlar ile sizleri bekliyor olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git