2015 Bayan Kazak Modelleri

Kış aylarında en çok tercih edilen kıyafetlerin başında kuşkusuz ki ilk olarak kazaklar geliyor. Ülkemizde hizmet veren birbirinden kaliteli markalarda yer alan kazakları sizlere tanıtmak ve bu sene hangi fiyatlar ile kazaklar alacağınızı belirtmek istiyoruz. 2015 yılında ilk olarak sizlere Zara kazak modellerini tanıtmak istiyoruz. Ülkemizde sadece ürünlerinin güzelliği ile değil kalitesi ile de dikkat çeken Zara 2015 kazakları ile dikkat çekiyor. 2015 Zara bayan kazak modelleri arasında en çok ilgiyi örgü kazaklar görecek. Geçtiğimiz senelerde örgü kazak modellerine koleksiyonunda çok fazla yer vermeyen Zara tasarımları 2015 yılında hazırladıkları koleksiyonda el örgüsü ile hazırlanan güzel ve şık kazaklara sadece 99 liradan başlayan fiyatlar ile yer veriyor.

2015 bayan kazak modelleri arasında DeFacto ve LcWaikiki mağazalarında da birbirinden güzel kazaklar yer alacak. Hem pantolon hemde tayt modelleri ile kombin edebileceğiniz uzun kazaklara yer veren her iki firmada bu sene renkli kazakları tercih ediyor. Hem açık renkler ile hazırlanan tek renk kazaklara hem de çeşitli desenlerin süslediği kazaklara yer veren DeFacto ve LcWaikiki mağazalarında 2015 kazakları 29 lira ile 69 lira arasında değişecek.

Yeni sezon bayan kazak modelleri arasında leopar desenli ve zebra desenli kazaklarda yer alıyor. Sadece elbiselerde değil kazaklarda da kullanılan leopar desenleri sadece günlük hayatınızda değil özel gün ve gecelerde de tercih edebileceğiniz bir şıklık sunuyor. 2015 yılında leopar ve zebra desenli kazak modelleri 40 lira ile 150 lira arasında rakamlara sahip olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git