2015 Gelinlik Modelleri

2015 Gelinlik Modelleri

Her sene birbirinden güzel gelinlik modelleri moda evlerinin vitrinlerini süsler iken yeni sezonda evlenecek olan bayanlar için en şık ve en çok tercih edilecek olan gelinlik modellerini sunmak istiyoruz. Birbirinden güzel gelinlikler arasında seçim yapar iken zorlanacak olan bayanlar direk olarak tercih edilen ve çok fazla satın alınan bu modelleri inceleyerek zamandan tasarruf edebilirler. Özel, anlamlı ve hayatınız boyunca bir kez giymek istediğiniz gelinliği giymek istiyor iseniz öncelikle boyunuza göre bir gelinlik seçmelisiniz. Uzun boylu ve ince bir vücuda sahip olan bayanlar tarafından tercih edilmesi gereken gelinlik önü kısa arkası uzun gelinlik modelleridir. Şık, zarif ve etkileyici bir görünüme sahip olan önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri hem çeşitli süslemeler hem de renkler ile dikkat çekici özelliğini katlıyor. Bu gelinlik modellerine 2000 lira ile 5000 lira arasında bir rakama sahip olabilirsiniz.

Yeni gelinlik modelleri arasında dikkat çeken bir diğer model ise mini gelinlikler olacak. Yaz aylarının sıcaklarında gerek kapalı alanlarda gerekse de açık alanlarda düzenlenen düğün törenlerinde şık ve rahat olmak isteyen bayanlar tarafından tercih edilecek olan mini gelinlik modelleri aynı zamanda iddialı yapıları ile de dikkat çekmekte. Yüksek topuklu bir gelinlik ayakkabısı ile tercih edebileceğiniz mini gelinlikler göğüs bölgesinde yer alan taş ve dantel süslemeleri ile oldukça zarif bir görünüm sunacak. Mini gelinlik modelleri moda evlerinde 900 lira ile 2999 lira arasında rakamlar ile sizlere sunulmakta.

2015 gelinlik modelleri arasında dikkat çekecek diğer ürünler arasında kabarık gelinlik modelleri, balık etek gelinlik modelleri ve dantelli gelinlik modelleri de yer alır iken bu şık ve dikkat çeken gelinliklere moda evlerinde ortalama olarak 600 lira ile 4000 lira arasında rakama sahip olabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git