2015 Mor Renkli Salon Dekorları

Bazı renkler vardır evlerinizin dekorunda asla vazgeçilmez olan renklerdir. Bu renk tonlarıyla beraber sizinde seçeceğiniz renk tasarımlarıyla beraber dekorasyon konusunda daha mükemmel ve sezona yakışan kurguyu yakalamanız mümkün olur.

Mor Rengi bu sezon kış aylarına özel bir değişim yapmak isteyenler için, rengiyle beraber evlerinde büyüleyici olan bir hava yaratacak. Kış sezonuna uygun olan süper modelleri de sunmaktadır. Tasarımın doruklarında bir renk oluşu ve bu renkle oluşan şekilli tasarımların salonlarınızda renk anlamında büyüleyici tonları meydana getirdiği, evinize bir beş çayı içmeye gelen misafirlerinizde etkilenmesinde rol oynayacak olan modellerdir.

Koltuk takımlarınızı seçerken Mor renk tonunda seçmeniz ve iç cephe boyalarınızın açık tonlarda mora kaçmasıyla beraber, şimdiye kadar görmediğiniz renkler salonlarınıza olur ve şaşırarak izlersiniz. Yastık modellerinden dekor yapmayı seven kadınlar, yastıkları sadece mor renginde seçerek ve salonlarınızın ortasında olan tekli koltuk modelinizin renklerini kapalı tonda tutarak, salonlarınızda daha yenilikçi tarzda açığa çıkan kombin modelleriyle kendinize avantaj katmış olursunuz. Bu sayede salonlarınız için duvarlarınızın ve ev iç cephe bölümlerinizde dekor olarak uyumlu renkleri seçmenizle beraber son zamanların en gösterişli dekorlarını eviniz için kurgulamış olursunuz. Mükemmel derecede daha iyi salonlara kavuşmanız mümkün hale gelecektir. Eğer kilim cinsi kısaysa ve kapalı tondaysa, mobilya grubunu mor rengin ilgi çeken desenlerinden seçerek, salonlarınızda daha modern bir hava hakim olur.

Masa modellerin de ufak ve ayakları mor olan tasarım şekillerinizi seçmenizde dekor anlamında büyük bir avantajı sizlere katılacak.

2015 Mor Renkli Salon Dekorları kış sezonunda artık ben değişim istiyorum diyenler için harika bir renk dekoru olacak. Daha önemli Markalar bu renk tonunda yeni modelleri üreterek, evlerinde kış sezonu için yeni ve hızlı bir dekor değişimi yapmak isteyenler için ürünleri piyasaya çıkarmaktadır. Hem modernize edilen bir renk olarak, hem de salonlarınızın her bir bölümüne uygun bir biçimde kullanacağınız daha modern tonları kullanarak, gayet şık ve iyi desenlerde mobilya grupları kendini gösteriyor.

Duvarlara asacağınız büyük ve orta iç kısmı tamamen Mor olacak olan saat modelleriyle beraber, halıların ve yastıklarında Mor renginde olmasıyla harika bir görünüm meydana gelir.

Mor Renkli Salon Dekor örneklerini, bu kış sezonunda mutlaka evlerinizde deneyin ve bu seçimleriniz sayesinde kesinlikle pişman olmadan, en yeni ve gerekli olan dekorları güzel eviniz için uygulamış olun. Mor renkler sizinle.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git