2015 Rustik Mutfak Dekor Örnekleri

Rustik Mutfak Nedir?

Çok önceden piyasa olan ve muhtemelen sizlerinde evlerinde kullandığınız dekorları günümüz modern şartlarına uygun modellerle harmanlayarak süper tarzda mutfak dekoru elde etme şeklidir.

Bu tip mutfak dekorlarıyla Mutfaklarınız daha hoş hale getirmek isteyenler, hangi modeli alsam acaba diye modelistlere danışmalarında fayda vardır. Mutfaklarınızda bu dekoru yapmak için geniş ve bol alanlar bırakmanız gerekmektedir. Mutfaklarınızın tavan kısımları eskilerin odun ve sunta dediğimiz şekillere benzer ya da bu modellerle kaplanarak, bu işi marangoz ve tasarım işiyle yapan atölye benzeri yerlere yaptırmanız gerekmektedir.

Dolaplar ve raflarınızın ise, renk olarak sade tek renk ve birkaç renk birleşenlerinden olan raflarla beraber kaplanması da ayrıca önemlidir. Örneğin, buzdolabının mutfağınızda bulunan iki dolap arasında kalması ve dolabında üst bölümünde değişik eski şekil motiflerin olması modern dekor olarak bu açıdan önemlidir. Dekor modellerinin istenilen düzeyde yapılması ve kurulması konusunda bu alanda uzman olan dekor sanatı yapanlardan tavsiyeler alınması da önemlidir. Bu dekorun özelliği, modern dekor sanatı olarak, dolap ve diğer mutfak ürünlerini kapsayan modellerin daha değişik şekilde olanlarını uygular. Mutfaklarınızın geniş alanlarda olması sayesinde yemek yapma konusunda kendinizi daha çok motife olmuş hissedeceksiniz.

Bayanlar bu konuda gayet titiz ve evlerine yakılan akıl dolu modelleri istedikleri için, eski zamanları da andıran bu tasarım harikası mutfak dekorları son derece önemli. Tezgâh ve lavabo bölgelerinin alt kısmında çekmeceli dolaplar yer alırken, tezgâh bölgesi iki duvar blok arasında geniş duvarlar olarak oluşması da dekor bakımından gereken modeli yaratıyor.

2015 Rustik Mutfak Dekor Önekleri hem tasarım, hem de model olarak son zamanlarda gerçekten modern Mutfak tezgâhı ve diğer kısımların dekorunda daha yeni tasarımları ortaya çıkarmada önemli başarılar gösteriyor. Dolabın, rafların ve hatta tavanların tek renk uyumuyla kurulması böyle bir dekor isteyenlerin yapması gereken tek amaç olmalı. Dolaplarda bulunan raf bölümlerinin, büyük çekmeceler ve süslü kollarıyla beraber, masaların ve masa örtüsünün aynı sade modernize tonda olması da son derece önemli ve gerekli olan tasarım modelleridir.

Mutfak bölümlerinizde bu sayede tamamen yenilik ortaya çıkarken,  daha farklı renklerin bir biri ile uyumlu şekilde mutfaklarınıza aks etmesi önemlidir. Rustik Mutfak Dekorları,  mutfaklarınıza kış sezonunda da güneş gibi doğacak ve bugüne kadar özlenen Mutfak dekoruna çare olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git