2015 Sonbahar En İyi Gelinlik Modelleri

Evlenmek için sonbahar ve kış aylarını tercih ediyor ve nasıl bir gelinlik alsam diye düşünüyor iseniz sizlere 2015 yılının sonbahar koleksiyonunda yer alan en iyi gelinlik modellerini tanıtmak ve fiyatları hakkında bilgiler sunmak istiyoruz. Sonbahar mevsiminde evlilik hayali kuran bayanlar için ilk olarak tercih edilmesi gereken gelinliklerden biri kabarık gelinlik modelleri. Özellikle kış aylarında hem daha kapalı olması hem de daha gösterişli olması ile tercih edilecek olan kabarık gelinlikler birbirinden güzel süslemeler ve işlemeler ile sadeliğinden kurtularak dikkat çekici bir hal alıyor. Hem uzun boylu hem de kısa boylu kadınlar tarafından tercih edilebilecek olan kabarık gelinlik modellerinin üzerinde yer alan parlak taşlar gelinliklerin daha güzel ve şık görünmesini sağlamak ile birlikte aynı zamanda kendinden dantel işlemeli kumaş ile hazırlanan kabarık gelinlikler genç kızların ve yetişkin bayanların hayalini kurarak moda evlerinde yer alıyor.

Kabarık gelinlik modelleri ile birlikte 2015 yılında tercih edilebilecek gelinliklerden bir diğeri ise balık gelinlik modelleri. Yine boydan bir gelinlik olduğu için hem şık hem de soğuk havalardan en az şekilde etkilenmenize yardımcı olacak olan balık gelinlik modelleri bir prenses gibi görünmenizi sağlayarak ilgiyi üzerinize çekecek.

2015 sonbahar en iyi gelinlik modelleri arasında tercih edilesi bu iki model aynı zamanda uygun fiyatları ile de dikkat çekiyor. Balık gelinlikler ve kabarık gelinlikler bu yıl sonbahar ve kış aylarında mevsimden de kaynaklı olarak 500 lira ile 3000 lira arasında rakamlara sahip olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git