2015 TİFFANY Halı Modelleri

Evinizin içinde renk olarak uyumlu dekoru ve yumuşak bir zeminde yürüme şansını veren halı modellerinde bu sezon değerli markalar kendini gösteriyor. Bu markalar arasında kuşkusuz kalitesi çok yüksek olan TİFFANY Modelleri modern anlamda birçok yeni tasarım modellerini piyasaya sunuyor.

Halılar da daha genç modeller ve renk uyumu olarak evinizi açacak olan şahane tasarımlarla beraber daha yeni bir dekor sizleri beklemektedir. Uzunluk ölçüleri bakımından salonlarınız ve diğer iç cephe bölümleriniz için gereken ölçümlere göre bulunan halı modelleri bu sezon çok daha uyumlu bir biçimde dekor açısından evlerinizi şenlendiriyor. Bu sayede hem dekor olarak daha taze modeller, hem de tasarım açısından çok daha şık modellerle beraber renksel bir uyumunun bir arada olduğu halılar bu markayla beraber sizlerin olacak.

Halı modellerinin üzerinde sıradan düz renkler yerine, üzerinde resim olarak çok daha görsel ve şık dekor modelleri dikkat çekiyor. Daha yenilikçi halı desenleri, kişisel zevklerinize uygun olarak tasarlanan modelleri kullanmış olacaksınız.

2015 TİFFANY Halı Modelleri kullandığınız zaman, hem renk hem de model olarak dekor dolu bir sezon geçirmenin keyfini yaşayacaksınız. Halı üzerinde kara şekillerinin, dikdörtgen ve matematikle gerçek resimlerin birleştiği yeni şekillerin kalıp olarak yer aldığı ciddi tasarımlar kendini hemen belli etmektedir. Salonlarınız için boy olarak orta uzunlukta ve renk olarak mobilyalarınıza en uygun biçimde faydası olacak olan dekor modelleri yer alıyor. Eğer mobilya gruplarınız kapalı renk ise, halı modellerinde biraz daha açık krem gibi tonlar ve asla koyu renkte olmayacak olan renklerin seçilerek kullanılmasında kesinlikle avantaj olacak. Ayrıca, çiçek ve bu gibi insanın içini açan çeşitli renklere bağlı desenlerin halı üzerinde gayet hoş tonları oluşturması bakımından daha yeni halılar tasarımlarla beraber ortaya çıkmaktadır.

Hem yenilenen desenlerin, hem de daha gerçekçi modern kalıplara sahip olan halı modelleri sayesinde evlerinizde halı modeli olarak daha düzgün kış havası meydana gelecek. TİFFANY Halı Tasarımları kullandığını zaman, yeni olan Dekor modelleri ve kış renklerine uygun olarak kalın modellerde bayanların ev içinde yapmak istedikleri tasarımlara gerekten uyuyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git