Banyolarına Klozet Takımı Alacaklara Önemli Tüyolar

Banyolarına Klozet Takımı Alacaklara Önemli Tüyolar
27 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 861 kez okundu.

Banyolarına Klozet Takımı için 6 İpucu

  1. Banyolarına klozet takımı için seçilen rengin diğer odalara uygunluğu çok önemlidir. Fayansların ve diğer mobilyalara veya aksesuarlara sağladığı uyum oldukça önemlidir. Alınacak renkler bu yönde olmalıdır. Dekorasyona göre de ince noktalar veya bazı şekiller oldukça önemlidir. Mesela alınacak aksesuar için banyonun şekli klozet takımının şeklin de etkilemektedir. Bu durum alınacak aksesuarın köşeli veya oval olmasını etkiler.
  2. Koyu renklerin genelini sağladığı banyolarda alınacak diğer aksesuarların açık renkte olmasına dikkat edin. Bu konuda görsel olarak oldukça büyük bir fayda vardır. Banyonuzu bu konuda aydınlık göstermeniz sağlanacaktır. Koyu renklerde yapacağınız herhangi bir seçim sizlerin banyolarını basık ve çirkin gösterebilir. Son zamanlarda da oldukça fazla seçilen açık renkler, herkesin tercihidir. Koyu renklerin genel olarak kapsadığı banyolarda, turkuaz, açık mavi, mavi, açık yeşil tonlarında ki veya eflatun bir takım banyoyu oldukça açacaktır.
  3. Kimileri ise fazla şatafatı sevmez ve desensiz, sade ürünleri tercih eder. Banyonuzda da boş alanları doldurabilmek adına, bir çok ürün seçersiniz. Böyle bir seçim yapmak sizler için çok iyi bir seçenek olmayacaktır. Klozetin yanına alacağınız parçalar küçük ve az sayıda olması gerekmektedir. Buda banyonuzun hoş gözükmesi için oldukça önemlidir.

Klozet Takımı2 4. Seçeceğiniz klozet modellerinde banyonun ölçülerine göre hareket etmeniz oldukça önemlidir. Geniş veya dar olmasına oldukça dikkat etmek gerekir. Klozette ise parçaların birbirine yakınlığına da dikkat etmek gerekmektedir. Uzaklığı göz önünde bulundurmak oldukça önemlidir.

5. Sade modellerden hepimiz hoşlanıyoruz fakat alınacak bu sade modellerde kalite oldukça önemlidir. Bazılarımızda klozetlerinde farklı renkler kullanmayı sever ve tercihleri bu yöndedir. Şunu belirtmek gerekir ki son zamanlarda sade renkler oldukça önemlidir. Bu yöntem ile modaya ayak uydurmanızda mümkündür

6. Banyoda kullanılabilir ve hoş görünümlü ürünler seçmek oldukça önemlidir. Fakat bu ürünleri de seçerken sağlık açısından ne kadar iyi olup olmadığına dikkat etmek gerekir. Bu konuda dikkat etmek gereken şey; az bakteri oluşturacak kumaşlar veya buna benzer kimyasallardan oluşan ürünler kullanmak gerekmektedir. Bunlarla beraberde banyo sonrası yerlerin ıslaklığı açısından, altı kaymaz taban modelli paspaslar vs. almak gerekir.

Klozet Takımı1

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git