Beyaz Abiye Elbise Modelleri 2015

Abiyeler, hem genç kızlar için hem de yetişkin bayanlar için özel günlerin vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer alır iken bizde birbirinden güzel beyaz abiye elbiseleri sizlere tanıtmak ve fiyatları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. 2015 yılına damga vuracak olan beyaz abiye elbise modelleri arasında ilk olarak mini abiyeler yer alıyor. Özellikle genç kızlar tarafından tercih edilmesi gereken beyaz mini abiye elbise modelleri şık, zarif ve modern bir bayan olarak dikkat çekmenize yardımcı olacak. Düğün ve nişan başta olmak üzere pek çok farklı organizasyonda tercih edebileceğiniz beyaz mini abiye elbise modelleri bu sene 99 liradan başlayan fiyatlar ile giyim mağazalarında siz bayanlara sunulmakta.

2015 beyaz abiye elbiseleri arasında düğün ve balo günlerinde tercih edebileceğiniz şık ve dikkat çekici önü kısa arkası uzun elbiseler yer alıyor. Şık, dikkat çekici, zarif ve adeta büyüleyici bir görünüme kavuşacağınız önü kısa elbise modelleri iddianızı bir kaç daha üst seviyeye çıkartacak ve büyük ihtimal ile ortamdaki tüm bayanların bir adım önüne geçmenize yardımcı olacak. 2015 önü kısa arkası uzun beyaz elbiselerin fiyatları ise 149 liradan başlayacak.

Beyaz abiye modelleri 2015 galerimizde göreceğiniz ve dikkatini çekeceğinizi umduğumuz abiyelerden biri de şık kabarık abiye elbiseler. Hem ince bayanlar hem de fazla kilo sahibi bayanlar tarafından tercih edilebilecek olan kabarık abiye elbiseler beyaz renk ve çeşitli taş ve dantel süslemeleri ile daha güzel ve çekici olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git