Derimod Çanta Modelleri 2015

Derimod Çanta Modelleri 2015

Ülkemizin en çok tercih edilen markaları arasında yer alan Derimod, her sene olduğu gibi bu sene de moda dünyasını kasıp kavuracak trendler ile karşımıza çıkıyor. 2015 yılında giyim alanında olduğu kadar aksesuar alanında da iddialı olan Derimod tasarımcıları özellikle bayan çanta modelleri ile dikkat çekecek. Sadece 2015 yılında değil önümüzde ki sezonlarda da tercih edilecek olan bu çanta modelleri her yaştan bayanlara hitap eder iken özellikle koleksiyon içerisinde yer alan deri çantalar ilgi görüyor. Özel günlerde tercih edebileceğiniz deri bayan çantaları şıklığınıza şıklık katar iken aynı zamanda dikkat çekici olmanızı ve ne kadar kaliteli bir bayan olduğunuzu bulunduğunuz ortama gösterecek.

2015 Derimod çanta modelleri arasında genç bayanların ilgisini çeken çeşitli desenlere sahip çantalar yer almakta. Çanta almak için Derimod mağazasını ziyaret eden genç bayanlar çılgın tasarımlara sahip çanta modelleri ile gerek günlük hayatlarında gerekse de özel günlerde boy gösterecekler.

Derimod 2015 çanta modelleriarasında günlük hayatta tercih edebileceğiniz şık ve estetik spor çanta modelleri ve klasik çanta modelleri de yer almaktadır. Çantalarda sadece görsel güzellik değil aynı zamanda işlevselliğe de önem gösteren bayanlar için Derimod çantaları doğru tercih olacak. Pek çok farklı renk ve boyut ile hazırlanan bu çanta tasarımları 2015 yılına damga vurur iken fiyatları ile de her bayan tarafından tercih edilebilecek. Derimod mağazalarında en düşük çanta fiyatı 100 lira olur iken fiyatlar kalitesine göre 2000 liraya kadar çıkmakta.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git