Dudak dolgunlaştırma

Dudak dolgunlaştırma
12 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 1.221 kez okundu.

Dudak Dolgunlaştırma Yöntemleri

Sizlere dudak büyütme yöntemlerinden birçoğunu bu yazımızda belirtmek istiyoruz. Bu yazacağımız konuda bütün öneriler ve tüm teknikler doğal ve sağlıklıdır bu yöntemleri içiniz rahat bir şekilde uygulayabilirsiniz. Ülkemizde bin bir çeşit sağlıklı bitki vardır. Bitkilerden yararlanmamak elbette bizim zararımıza olacaktır bundan dolayı sonuna kadar doğal olmak ve doğal kalmak gerekir. Buyurun ilk bitkisel çözümümüz ile konumuza başlayalım.

Nane Yağı: Dudaklarınızı dolgunlaştırabilmek için oldukça önemli bir yöntemdir. İlk sıraya koyarak sizlerin de dikkatini çekmeye çalıştık, çünkü bu yöntem uzun zamanlar öncede kullanılan ve başarılı olan bir yöntemdir. Nane Yağını dudaklarınıza masaj yaparak uyguladığınızda sizlerde sonuç alacaksınız.

Tarçın Yağı: Dudaklarınız dolgunlaştırmada yavaş yavaş etkili olacak ve sizlere dudak parlaklığı sağlayacak bir bitkidir. Bu bitkiyi normal olarak tüketirseniz ilerisi için temiz ve güzel gözüken dudaklara sahip olabilirsiniz. Tarçın yağı bazılarının uyguladığı taktirde, dudaklara hissizlikte verebilir. Hiç korkmadan bu tedaviye devam edebilir ve uygulamalarınızı eski düzeni ile idame ettirebilirsiniz

Bal: Bal sadece dudak için değil bütün vücut içinde önemli bir besindir. Bu besini tüketirken kalitelisini almaya dikkat ettiğimiz gibi bu besini dudaklarınıza uygulayacakken de kalitelisini seçmek mühimdir. Bal dudaklarınızda ki ölü hücreleri oldukça hızlı bir şekilde yeniler ve bu sayede oldukça güzel bir parlaklıkla dudaklarınızı ve gülüşünüzü süsler. Bal uygulanması sonucu dudağınızdaki dolgunlaşmayı net olarak görebilirsiniz.

Dudak3

Dudak Büyütmenin İpucu

Evleriniz uygulayabileceğiniz yöntemlerden bir ilki olan diş fırçası ile dudak büyütme yöntemini de sizlere bahsetmek istiyorum. Eğer düzenli olarak dişlerinizi fırçalarsanız sizlerin bu ölçüde dudakları da oldukça dolgunlaşacaktır ve buna olumlu ek olarak diş sağlığı kazanacaksınız. Kısacası düzenli bir şekilde dişlerinizi fırçalarsanız hem dudak sağlığına hem de diş sağlığına kavuşursunuz.

İlaçlar ile dudakları büyütme, dolgunlaştırma yöntemleri. Bu yöntem, dudak konusunda kendini rahatsız hissedenler için tercih edilen bir yöntemdir. Nasıl olsa önce sağlıklı şeyler kullanılır en son ilaçlara geçilir bu yolu takip edebilmek adına ilk adımlar denenir fakat etki göstermezse Vicks adında bir dudak büyütme, dolgunlaştırma ilacı ile 2 dakika boyunca masaj şeklinde uygulanırsa dudaklarınızda ki ciddi dolgunlaşmayı sizlerde fark edeceksiniz.

Dudak2

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git