En Güzel Gelinlik Modelleri 2014

En Güzel Gelinlik Modelleri 2014

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte yeni bir yuva kurmak isteyen çiftlerin düğün telaşı da başlamış bulunuyor. Evlenip dünya evine girmek için havaların güzel olmasını bekleyen çiftler bir an önce düğün hazırlığını tamamlamak ister iken kuşkusuz ki en çok zaman kaybı gelinlik seçiminde yaşanıyor. Gelinlik, bir bayanın hayatı boyunca bir kez giymek istediği en anlamlı ve en özel kıyafet olur iken gelinlik seçiminde sizlere yardımcı olmak adına 2014 yılında en çok tercih edilecek gelinlik modellerini tanıtmak istiyoruz. Şık, güzel, alımlı ve zarif bir gelinlik arıyor iseniz öncelikle balık etek gelinlik modellerine göz atmalısınız. İnce ve fit bir vücuda sahip olan gelin adaylarının tercih etmesi gereken bu balık etek gelinlik modelleri güzelliğinin yanı sıra büyüleyici havası ile doğru bir tercih olacaktır. 2014 yılında moda evlerinde yer alan balık etek gelinlik modelleri fiyat olarak da 999 lira ile 4999 lira arasında bir rakama sahip.

2014 gelinlik modelleri arasında sizlere sunacağımız diğer bir model ise mini gelinlikler. Yaz sıcaklarından etkilenmemek istiyor iseniz tercih etmeniz gereken bu gelinlik modelleri sizi düğününüz boyunca ferah ve rahat tutacak iken aynı zamanda güzel görünümü ile davetlilerinizin ilgisini çekecek. Özellikle ince bir vücuda sahip olan bayanların tercih etmesi gereken mini gelinlik modelleri gerek taş gerek dantel süslemeleri ile daha alımlı ve zarif bir gösteriş kazanıyor.

En güzel ve en çok tercih edilen gelinliklerden biri de önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri. Uzun kuyruklu gelinlikleri her zaman daha fazla tercih eden bayanlar için önü kısa modeller hem farklılık hem de başka bir hava katmakta. Dikkat çekici özelliği çok yüksek olan ve güzel bir gelin ayakkabısı ile kombin edilecek bu gelinliklere moda evlerinden 2000 lira ile 10000 lira arasında bir rakama sahip olabilirsiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git