En Şık Gece Elbiseleri 2014

En Şık Gece Elbiseleri 2014

Bir gece görüşmesine katılacak ve ne giyeceğim diye düşünüyor iseniz 2014 yılında tercih edebileceğiniz elbiseleri sizlere sunmak istiyoruz. Her zaman dikkat çekici olmanız gereken gece görüşmelerinde ve partilerinde boy gösterir iken dikkat çekici olmak istiyor iseniz ilk olarak kırmızı mini gece elbiselerini tercih edebilirsiniz. 2014 kırmızı gece elbiseleri arasında dikkat çekerek hem genç hem de yetişkin bayanların ilgisini çekmeyi başaran mini elbiseler fit ve güzel bir vücuda sahip olan bayanların tercih etmesi gereken kıyafetlerden oluyor. Kırmızı mini elbiseler sadelikten yana süslü modelleri ile ilgi görecek. Birbirinden güzel ve renkli taşlar ile süslenen mini elbiseler bu yıl mağaza vitrinlerinde dikkat çekecek.

2014 en şık gece elbisesi modelleri arasında önü kısa arkası uzun elbiseler ise tercih edilebilecek diğer bir model. Sadece fit ve ince bir vücuda sahip olan bayanların tercih etmesi gereken önü kısa arkası uzun elbise modelleri iddialı ve cesur bayanları bekliyor olacak. Şık ve yüksek topuklu bir ayakkabı ile tercih edebileceğiniz önü kısa arkası uzun elbise modelleri yine taşlar ve danteller ile süslenerek mağazalarda yer alıyor.

Gece elbisesi demek iddialı ve rahat kıyafet demek olur iken bu iki özelliği de barındıran balık etek elbise modelleri bu senenin son trendi olacak. Hemen hemen tüm giyim mağazalarında pek çok farklı model ile yer alarak bayanların dikkatini çeken balık etek elbise modellerine de göz atmalısınız.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git