Full Collection Abiye Modelleri

Full Collection Abiye Modelleri

Ülkemizde ve dünya üzerinde hatırı sayılır bir yeri olan ve her sene abiye modasına damga vuran Full Collection 2014 yaz modası için hazırladığı abiye elbiseler ile de göz doldurdu. Birbirinden şık ve güzel abiyelerin yer aldığı koleksiyon içerisinde ilk olarak dikkat çeken model balık etek abiye elbise modelleri oluyor. Hem sade hemde süslü modelleri ile dikkat çeken balık etek abiye elbise modelleri şık ve zarif olmak isteyenlerin tercihi olacak. Hem genç hem de yetişkin bayanların özel günlerde tercih edebileceğiniz balık etek abiye elbise modelleri sadece fit bir vücuda sahip olan bayanların tercihi olmalı. Eğer kendinize güveniyor ve güzel bir vücuda sahip olduğunuzu düşünüyor iseniz Full Collection 2014 balık etek abiye elbise modellerine uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz. Şıklık yarışında ön plana çıkmanızı sağlayacak olan 2014 Full Collection balık etek abiye elbise modelleri üzerinde yer alan taş ve dantel süslemeler ilgi çeker iken bu taşların değerine göre fiyatı artmaktadır. 700 lira ile 5000 lira arasında fiyatlar ile sunulan balık etek abiye elbise modellerine muhakkak göz atmalısınız.

Full Collection 2014 abiye elbise modelleri arasında rengarenk mini abiyelerde yer almakta. Şıklık yarışında ön plana çıkmak isteyen genç kızların tercih edecekleri  mini abiyeler cıvıl cıvıl bir havaya bürünmenize yardımcı olacak. Full Collection 2014 abiye elbise modelleri arasında ön plana çıkan mini abiyeler çiçek desenleri, leopar desenli ve zebra desenleri ile hazırlanarak pek çok seçenek ile sizlere sunulmakta.

2014 Full Collection abiye elbise modelleri arasında bunlar ile birlikte pek çok yeni model yer alıyor. Önü kısa arkası uzun abiyeler, kabarık abiyeler ve dantelli abiyeler Full Collection 2014 yaz abiye koleksiyonunda dikkat çeken modeller arasındaki yerini alıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git