Göz Altı Torbaları İçin Doğal Yöntemler

Göz Altı Torbaları İçin Doğal Yöntemler
17 Eylül 2014 tarihinde eklendi, 1.759 kez okundu.

Bayanlar, uykusuz bir geceden sonra veya yorucu bir günün sonunda göz altı torbalarınız belirginleşiyor ve bundan dolayı oldukça rahatsızsanız sizler için hazırladığımız göz altı torbaları için doğal yöntemler ile artık bu sıkıntıdan kurtulacaksınız. Evinizdeki basit malzemeleri kullanarak göz altı torbalarınızdan kurtulabilir, daha çekici ve güzel görünebilirsiniz.

Göz altı torbaları için doğal yöntemler ;

Zeytinyağlı çay ;

Göz altlarında oluşan istenmeyen şişkinleri, demlenmiş çay kullanarak yok edebileceğinizi biliyor muydunuz ? Üstelik bu yöntem uzun yıllardır kullanılıyor. Sabah kalktığınızda eğer göz altınızda hafif bir şişlik hissediyorsanız hemen demlenmiş bir poşet çayı saf zeytinyağı ile birlikte bir kap içerisinde karıştırın ve bir pamuk yardımı ile gözlerinizi kapatarak masaj uygulaması şeklinde sürün.

Çilekler ;

Sıcak yaz günlerinin tadını çıkarmak ister misiniz ? Çilekler ! Göz altı torbalarınızı çilek kullanarak söndürebilirsiniz. Çileğin içerisinde yer alan alfa hidroksi hem cildinizi yumuşatacak hem de göz altı torbalarınızın oluşumunu ortadan kaldıracaktır. Çilekleri ezdikten sonra masaj uygulaması ile göz altınıza uygulayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git