Kış yaklaşırken özellikle içinizi ısıtacak ve sımsıcak kış mevsimi dekorasyon önerileri

Kış yaklaşırken özellikle içinizi ısıtacak ve sımsıcak kış mevsimi dekorasyon önerileri
25 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 664 kez okundu.

Kış Aylarında Evinizde Sıcacık bir Ortam için 4 Dekorasyon Önerisi

Kış yaklaştı evet havalar normal olarak soğuyacak fakat bu soğuk havalarda sıcacık bir ev ortamı sizlerinde hakkı fakat bu ortamı nasıl şekillendireceğinizi düşünüyorsunuz işte bu konuda Sizlere vereceğimiz bu dört öneri işlerinizi kolaylaştıracaktır. Sizlere bu konuyu Kış mevsiminde dekorasyon önerileri olarak anlatmak istiyoruz yapmanız gereken çok kolay modaya uymanız ve okuduklarınızı hayata geçirmeniz. Ayrıca rahatına düşkün olanlar içinde oldukça konforlu bir ev dekorasyonu da yapmak sizin ve yazdığımız bu yazının elindedir. Sizlere daha kullanışlı, daha rahat,  daha güzel bir ortam şekillendirebilmeniz için yardımcı olacağız. Pencereden dışarıya bakarken büyük haz aldığımız ve daha çok evimizde zaman geçirdiğimiz kış döneminde ev dekorasyonu normal olarak büyü bir önem taşır. Şimdi gel gelelin bu dört önerinin birincisine.

Ahşap Aksesuarların Kullanımı

Ahşap nerede olursa olsun kullanıldığı mekana büyük bir şehvet katar. Kattığı bu sıcak havada hem kış ayına uygun. Hem de oldukça göz zevkine uymaktadır. Bu konuda aksesuarlardan yararlanmak oldukça önemlidir. Ahşap olarak herhangi bir süs eşyası da kullanılabilir. Bu aksesuarlar; güzel bir ahşap mumluk olabilir. Ahşap süs eşyalarına ek olarak herhangi bir motif veya doğal olarak gözüken bir ahşap modelde olabilir. Eğer hiç bir şekilde bunları düşünmüyorsanız evinize yeni alacağınız mobilyanın tasarımı ahşaptan olabilir.

Kış yaklaşırken özellikle içinizi ısıtacak ve sımsıcak kış mevsimi dekorasyon önerileri3

Kış Ayına Özel Aydınlatmalar

Aydınlatmalar kesinlikle biraz kısık olmalıdır bu kış aylarının esrarengiz büyüsünü koruyacak ve evinize oldukça ihtişam katacaktır. Bu ışığın rengi sarı olabilir fakat aydınlattığı yerin sade olması ve ışığanda uyum sağlaması gerekmektedir. Eğer doğallıktan yanaysanız bu durumu elektrikli bir aydınlatma değil de doğal bir aydınlatma olan mum ışığını da seçebilirsiniz. Bu konuda tehlikeli olarak değil korunaklı olarak bir mum ışığından yana olmanız gerekmektedir. Bunlarla beraber kandiller ve fenerlerde kullanabilirsiniz.

Koltuklarınıza Şık Örtüler

Koltuklarınızın üstlerine örtüler atmanızın evinizin ihtişamını arttıracaktır. Koltuk örtüleri son zamanlarda oldukça fazla dikkat çekmektedir. Kış dekorasyonu için birinci sırada olan örtüler oldukça fazla dikkat çekmektedir.

Kış yaklaşırken özellikle içinizi ısıtacak ve sımsıcak kış mevsimi dekorasyon önerileri2

Kalın Halılar

Kalın halılar evlerinizin içerisine ve has görümüne büyük etki verecektir. Özellikle kış mevsiminde de sıcak soğuk yalıtımını sağlayacaktır ve bu şekilde evinizin içerisi dekorasyon ile beraber gerçekten süper sıcak bir ortam kazanacaktır. Serilecek kalın halılarında sade olması sizlerin uygulamış olduğu diğer maddelere uyum sağlayacaktır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git