Kısa Abiye Modelleri Yeni Sezon

Kısa Abiye Modelleri Yeni Sezon

Tüm bayanlar şık ve güzel olmak için birbiri ile yarış içerisine girer iken bu yarışta ön sıralarda yer almak istiyor iseniz abiye elbise modellerine göz atmalısınız. Özel ve anlamlı günlerin vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer almakta olan abiye elbiseler yeni sezonda kısa modelleri ile dikkat çekerek tercih edilecek. Sıcak yaz aylarından en az şekilde etkilenmek istemeyen bayanlar yeni sezon kısa abiye elbise modellerine uygun fiyatlar ile sahip olacaklar. 2014 yaz aylarının trendleri arasına giren kısa abiye modelleri arasında ilk olarak çiçek desenli abiyeleri sunmak istiyoruz. Hem özel günlerde hem de gündelik hayatınızda tercih edebileceğini çiçek desenli abiye elbise modelleri ile şıklık yarışında ön sıralarda yer alır iken aynı zamanda cıvıl cıvıl görünümünüz ile pozitif enerji saçacaksınız. Yeni sezonda dikkat çekecek olan çiçek desenli mini abiye modelleri fiyat olarak da 49 lira ile 199 lira arasında rakamlara sahip olacak.

Yeni sezon mini abiye elbise modelleri arasında yer alan dikkat çekici abiyelerden biri de leopar desenli abiyeler ve zebra desenli abiyeler olacak. Özellikle ünlü simaların üzerinde yer alarak dikkat çeken bu modeller yeni sezonda tüm bayanların ilgisini çekecek. Yeni sezon kısa leopar desenli abiye elbiseler ve zebra desenli abiye elbiseler ülkemizde hizmet veren yüzlerce giyim mağazasında yer almaktadır. Fiyat olarak da uygun fiyatlar ile karşımıza çıkan leopar desenli ve zebra desenli kısa abiyeler 89 lira ile 299 lira arasında fiyatlara sahip.

2014 kısa abiye elbise modellerinin arasında uzun kuyruklu abiyelerde yer alıyor. Diğer abiyelere göre daha çok özel günlerde tercih edilecek olan uzun kuyruklu kısa abiye elbiseler güzel ve fit bir vücuda sahip olan genç ve yetişkin bayanların tercihi olacak.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git