Micheal Kors 2014-2015 Koleksiyonu

Dünyaca ünlü giyim markaları son zamanlarda 2015 kış ve yaz koleksiyonunu tanıtmaya başladılar bile. 2014 yazını geçtiğimiz günlerde geride bıraktık ve ünlü markalar hemen yeni sezon modasını tüm moda severlerine sundular. Bu ünlü markalardan biri olan Micheal Kors’un yeni sezon koleksiyonuna bir göz atalım. Sonbahar dönemini yansıtan kahve ve krem tonları ön planda yer alıyor. Aynı zamanda gri ve siyah renklerde koleksiyona hakim. Bol paça pantolonlar bu sezonda da Micheal Kors’un koleksiyonunda yer alıyor ancak dar paça kumaş, bilekte pantolonlar da bulunuyor. Bu sezonda da deri pantolonlar ve ceketler bulunduran Micheal Kors moda tutkunlarının gözlerini kamaştıran bir koleksiyon hazırlamış.

Micheal Kors 2014 sonbahar koleksiyonunda koyu desenli uzun ve kısa etekler yer alıyor. Aynı zamanda bu kumaşlar bluz ve gömleklerde de kullanılarak sonbaharın buğulu havasına birazda olsa canlılık katılmış. Her yaştan moda sevdalısına hitap eden Micheal Kors uzun şifon çiçekli elbiseleriyle yazdan kalma bir hava yaratmayı da ihmal etmemiş. Bunun yanında özel geceler için şık ipek ve saten elbiselerde ön planda görülüyor.

Erkekler için bordo, mavi ve soft renklerin ön planda olduğu bir sezon. Micheal Kors erkek sonbahar kış koleksiyonunda da bayanlarda olduğu gibi koyu ve aynı zamanda soft renkleri bir arada sunmuş. Açık renkte gömlekler ve badilerin altında koyu renk slim kesim pantolonlar yer alıyor. Kahve tonlarında örgü kazaklarında yer aldığı koleksiyonda gri ve siyah tonları da yine dikkatimizi çekiyor.

Micheal Kors 2014 yazı bitmeden 2015 İlkbahar Yaz koleksiyonunu da moda tutkunlarına sundu. 2015 yazında Micheal Kors sevenlerini çiçekli renkli kıyafetler bekliyor. Sarı, pembe ve mor renklerinin hakim olduğu yaz koleksiyonunda çiçekli elbiseler ve dizde etekler ön planda görülüyor. Bu renklerin yanı sıra lacivert, siyah ve gri tonları da yaz koleksiyonunda yerini alıyor.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git