Nişan Elbisesi Modelleri 2014

Nişan Elbisesi Modelleri 2014

Evlenmek veya nişanlanmak için yaz aylarının gelmesini bekleyen çiftler yavaş yavaş alışveriş hazırlığı içerisine girer iken bizde bu yıl nişanlanacak olan bayanlar için nişan törenlerinde tercih edebilecekleri elbiseleri tanıtmak istiyoruz. Birbirinden güzel elbise modellerinin yer aldığı 2014 nişan elbiseleri arasında ilk olarak sizlere mini abiyeleri sunmak istiyoruz. Nişan töreninizi yakın dostlarını ile ufak bir tören ile kutlayacak iseniz gerek evinizde gerekse de salonlarda düzenlenen nişan töreninizde mini abiye elbise modellerine göz atabilirsiniz. Çeşitli desenler ve süslemeler ile karşımıza çıkan mini abiye elbise modelleri tek renk olarak tercih edilmez iken özellikle taş süslemeler sahip mini abiye elbiseler ilgi odağı olacak.

2014 nişan elbisesi modelleri arasında tercih edebileceğiniz en şık modellerden biri de balık etek abiye elbise modelleri. Özellikle uzun boylu ve ince bir vücuda sahip olan bayanların tercih etmesi gereken balık etek abiye elbise modelleri şık ve zarif bir görünüm almanızı sağlayacak. Yeni sezonda çok fazla tercih edilen ve beğeni kazanan balık etek abiye elbise modelleri pek çok farklı renk ile karşımıza çıkar iken özellikle göğüs ve omuz bölgesinde yer alan dantel süslemeleri ile de tercih ediliyor. Uygun fiyatlar ile etkileyici bir nişan elbisesi almak istiyor iseniz 99 liradan başlayan fiyatlar ile balık etek abiye elbise modellerine göz atabilirsiniz.

Nişan elbisesi modelleri arasında en yeni kıyafetlerden biri de önü kısa arkası uzun abiyeler olacak. Ev ortamında değil de güzel bir tören ile nişanınızı yapacak iseniz konuklarınızı büyülemek için önü kısa arkası uzun abiye elbise modellerine göz atabilirsiniz. Uzun kuyruğu ve kısa ön kısmı ile tercih edilecek olan önü kısa arkası uzun abiyeler 199 liradan başlayan fiyatlar ile mağaza vitrinlerinde yer almakta.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git