Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri 2014

Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri 2014

Gelinlik, her bayan için en anlamlı ve en özel kıyafet olur iken yaz aylarının gelmesi de düğün mevsiminin açılmasını sağlıyor. Birbirinden güzel gelinlik modelleri yavaş yavaş moda evlerinde yer alan bayanlara sunulur iken bu zor kararınızda yanınızda olabilmek için dikkat çeken önü kısa arkası uzun gelinlik modellerini tanıtarak fiyatları hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Pek çok gelinlik modeli arasından sıyrılarak ön plana çıkan önü kısa arkası uzun gelinlikler hem şık ve zarif yapısı hem de dikkat çekici görünümü ile büyüleyici bir görünüm kazanmanızı sağlayacak. Eğer vücudunuzda güveniyor ve bu gelinliği taşıyabileceğinize inanıyor iseniz sizin için doğru tercih olacaktır.

2014 önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri ile düğün gününe katılacak olan gelinler birbirinden güzel modeller arasında taş süslemeli önü kısa arkası uzun gelinliklere de ilgi gösterecekler. Düz değil daha dikkat çekici ve süslü gelinlikler isteyen bayanların tercih edecekleri değerli ve değersiz taşlar ile hazırlanan önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri moda evlerinde ilgi odağı oluyor. Son yıllarda ünlü isimlerinde düğünlerinde tercih ettiği önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri evlilik hazırlığı içerisinde olan bayanların dikkatini çeker iken parlak taşlar gelinliklere daha güzel bir hava katıyor.

Önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri arasında sadece beyaz değil pek çok farklı renkler ile hazırlanan gelinlikler ilgi odağı oluyor. Daha farklı olmak ve daha çok dikkat çekmek isteyen gelin adayları için özellikle pembe renkli önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri tercih sebebi olacak. Moda evlerinde yer alan önü kısa arkası uzun gelinlik modellerine 750 lira ile kullanılan değerli taşların da değeri ile birlikte 10000 liraya kadar çıkan rakamlar ile sahip olabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git