Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri 2015

Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri 2015

Gelinlik, bir bayan için en özel ve en anlamlı kıyafet olur iken tüm bayanlar hayatları boyunca sadece bir kez giymek isteyecekleri gelinliği seçer iken dikkatli ve özenli davranmaktadır. Gelinlik seçmek oldukça zor bir karar olur iken biz bayanların bu kararını kolaylaştırabilmek adına bu senenin en çok tercih edilecek olan gelinlikleri arasında yer alan önü kısa arkası uzun gelinlik modellerini tanıtmak istiyoruz. Genellikle genç ve güzel hanımefendiler tarafından tercih edilen önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri 2015 yaz aylarında hem açık havalarda hem de kapalı alanlarda düzenlenecek olan düğün törenlerinde bayanların tercihi olacak. Şık, estetik, çekici ve modern bir gelinlik hayali kuran bayanların gözünü alamayacakları bu gelinliklere sizde göz atabilirsiniz.

2015 önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri arasında pek çok farklı detaylar yer alıyor ve sizlere onu aktarmak istiyoruz. Bu senenin en popüler gelinlikleri arasında yer alan önü kısa arkası uzun gelinlikler sade modelleri ile birlikte çok fazla iddialı olur iken aynı zamanda gelinliklerin üzerinde yer alan taşlar gelinliklere daha farklı ve daha güzel bir hava katarak ilgi görmesini sağlayacak. Değerli ve değersiz taşlar ile hazırlanarak moda evlerinde yer alan taşlı önü kısa gelinlikler genç kızlar tarafından büyük ilgi görecek. Yüksek topuklu bir gelinlik ayakkabısı ile bu modeller üzerinizde oldukça güzel duracak.

Düğün töreninde tüm gözlerin sizin üzerinizde olmasını istiyor iseniz tercih etmeniz gereken önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri arasında dantelli gelinliklerde yer almaktadır. Özellikle göğüs bölgesinde yer alan dantel süslemeleri gelinliklerin ilgi odağı olmasını sağlayacak. 2015 önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri bu sene moda evlerinde 700 lira ile 6000 lira arasında değişecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git