Oturma Odası Düzenlemesi ve Dekorasyonu

Oturma Odası Düzenlemesi ve Dekorasyonu
29 Haziran 2017 tarihinde eklendi, 817 kez okundu.

Oturma Odası Düzenlemesi ve Dekorasyonu

Oturma odanızda uyuduğunuzu varsaymazsak, evinizin dört  bir tarafını da şenlendirecek ve evlerinizin ana merkezi olarak bilinen oturma odanızı oldukça güzel dekore edebilirsiniz. Bunun için sizlere gerekli olan bilgileri verip evlerinizi şenlendirmenizde sizlere yardımcı olacağız. Bu konuya çoğunuz oldukça fazla dikkat etmektesiniz. Oturma odanız banyo ve mutfak gibide bir çok yere etki etmektedir. Banyoya mutfağa ve diğer odalara verdiğin etki oldukça önemli ve kayda değerdir. Sonuç olarak oturma odanız en fazla vaktinizi geçirdiğiniz ve göz alışkanlığı sağladığınız, diğer odalarınızda da bu göz alışkanlığının ahenginin sürdüğü bir yerdir.Gün içerisinde yorgunluğunuzu attığınız ve bununla beraberde streslerinizi uzaklaştırdığınız yer olarak bilinmektedir. Olası bir iş gününün yorgunluğunu güzel bir otura odasında atabilmekte oldukça önemlidir. Samimi bir ortam yaratabilmek, şekillendirdiğiniz bu ortamda sıcak sohbetler kurabilmekte yine oturma odasının düzenlemesi ve dekorasyon ile alakalıdır. Kısacası oturma odası saydığımız bütün bu olguların baş merkezidir.

Living room decoration3

Herkesinde bildiği üzere dünyada çeşit çeşit insan mevcut ve bu bireylerinde kendine özgü eşsiz bir tarzı vardır. Odalarınızın dekorasyonunun şekillendirmek sizin elinizdedir fakat bu demek olmuyor ki her şey benim tarzıma göre olsun. Dekorasyonda önemli olan; herkesin beğenebileceği eşsiz bir parça bütünü oluşturmak. 2017 Oturma odası dekorasyonunu yapabilmek adına yapılacak düzenlemelerde sizlerin bizlerden yardım alarak bu tür bir odayı şekillendirmeniz gayet mümkün ve sağlıklıdır. Sizlere dekorasyon ipuçları olarak 2017 ile alakalı ve oldukça tarz olan bir model tanıtacağız.

  • Ahşap bir mekan içerisine koyulacak olan koyu renkli mobilyalar
  • Oda merkezi belirli olan ve çevresine oturtulmuş mobilyalar
  • Bunlarla beraber odanın renklerine uygun olan bazı aksesuarlar

Living room decoration2

Sizlerin oturma odasını fenomen yapacak mükemmel rahatlıkta bir oda için, özelliklede geniş salonlarda geçerli olan süper bir dekorasyon modeli tanıtacağız. Gereken tek şey görsel zevkin tavan yaptığı eşsiz parçaların bütünleşmesidir. Öncelikle iri oturma grupları ile beraber bir oturma düzeni ortasına aynı şekilde oturacak koyu renkte bir masa koymak herkesin tercihidir. Bu tarz 2017 de en çok kullanılan özellikle ülkemizde ahşap bir parke üzerine koyulacak en güzel renk ve çeşitlerdir. Sonrasında bu şekillere uyum sağlayacak muazzam dolaplar ise sizlerin oturma odalarınıza ayrı bir renk katacaktır. Bu konuda amaç oturma odanıza bir merkez belirleyip gerisini belirli renklere uygun olarak merkeze göre döşemektir.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git