Parlement Mavisi Takım Elbise Kombinleri

Parlement Mavisi Takım Elbise Kombinleri
26 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 1.287 kez okundu.

Parlement Mavisi Takım Elbise Kombinleri

Bazen erkek arkadaşımızın kıyafet seçimini bizim yapmamız gerebilir. Gerek modaya olan ilgimizden gerekse bu işlerden gerçekten anlamamızdan ötürü, erkek arkadaşımızın kılık kıyafetine karışır ve kendi istediğimiz doğrultusunda onu yönlendiririz. Madem yönlendiriyoruz en güzel şekilde giydirmeliyiz.

Parlement mavisi takım elbise erkeklere oldukça yakışan takımlardan birisi, yakışan bu takım elbiseyi yanlış kombinlememiz takım elbiseye resmen eziyet olur. Burada dikkat edeceklerimiz:

Gömlek seçimi,

Yelek seçimi,

Kravat seçimi,

Papyon seçimi,

Mendil seçimi,

Kemer seçimi,

Çorap seçimi,

Ayakkabı seçimi olacaktır.

Parlement Mavisi Takım Elbisede Gömlek Seçimi

Beyaz gömlek hiç kuşkusuz her kombine giden bir renk, yine parlement mavisi takım elbise içinde beyaz gömlek olmazsa olmazlardan olacaktır. Beyaz gömlek imkanı bulamazsanız eğer mutlaka ama mutlaka açık renkleri tercih edin.

Parlement Mavisi Takım Elbisede Yelek Seçimi

Takım elbise içine yelek tercih edecekler için kullanacağınız renk parlement mavisi takım elbise içine yine aynı renkte parlement mavisi yelek olmalıdır.

Parlement Mavisi Takım Elbisede Kravat Seçimi

Bordo kravat hiç kuşkusuz takım elbiseyi ön plana çıkaracaktır. Bordo kravatın yanı sıra takım elbise ile aynı renkteki yani parlement mavisi kravat veya mavi kravatta bu takım elbise için en iyi seçim olacaktır. Bu üç renk dışına çıkmamanız tavsiye edilir; Bordo, Parlement mavisi, Mavi

Parlement Mavisi Takım Elbisede Papyon Seçimi

Eğer takım elbiseniz smokin ise veya papyon gerektirecek bir takım elbiseyse kullanacağınız papyon takım elbise ile aynı renkte olmalıdır. Parlement mavisi takım elbisede parlement mavisi papyon kullanılmalıdır. Eğer alternatif bir renk düşünürseniz bu da siyah papyon olabilir.

Parlement Mavisi Takım Elbisede Mendil Seçimi

Mendil kullanmak tercihinize kalmakla beraber kullanırsanız eğer mutlaka kravat ile aynı renkte olmalı, kravatsız bir kombin düşünürseniz beyaz renkte bir mendil uygun olacaktır.

Parlement Mavisi Takım Elbisede Kemer Seçimi

Klasik siyah kemer kullanabilirsiniz. Kullanacağınız kemer çok fazla kalın olmamalı. Siyah kemer dışında ayakkabınızın renginde kemer kullanmakta oldukça şık duracaktır. Kullanacağınız kemerin tokasının da abartıdan uzak olduğundan emin olur mutlaka.

Parlement Mavisi Takım Elbisede Çorap Seçimi

Sadece bu takım için değil tüm takım elbiselerde çorap seçiminde dikkat etmeniz gereken şey, oturduğunuzda bacaklarınızın görünmemesine dikkat etmelisiniz. Bunun içinde yeteri kadar uzunlukta çorap seçmelisiniz.

Renk konusunda ise mutlaka siyah renk tercih etmelisiniz. Ayrıca düz renk olmalı ve desenli olmamasına özen göstermelisiniz.

Çok iddialı bir takım seçtiyseniz ve ayakkabınızda buna uygunsa hiç çorap kullanmadan da bu kombini tamamlayabilirsiniz.

Parlement Mavisi Takım Elbisede Ayakkabı Seçimi

Burada da iki renk karşımıza çıkıyor; Siyah ve Kahverengi. İkisi de çok hoş durmakla beraber kahverengi ayakkabının sizi biraz daha ön plaka çıkacağını belirtmek isteriz. Tabi diğer tüm seçimlerinizde bunu etkiletecektir, kravat olsun mendil olsun bunlarla birlikte kombinlemeniz önemli.

Eğer siyah ayakkabı tercihiniz olacaksa klasik siyah renk yerine mutlaka parmak dikkat çekici siyah tonlarda ayakkabı tercih etmeninizi öneririz.

parlement-mavisi-takim-elbise-ayakkabı1 parlement-mavisi-takim-elbise-ayakkabı2 parlement-mavisi-takim-elbise-ayakkabı3 parlement-mavisi-takim-elbise-ayakkabı4 parlement-mavisi-takim-elbise-ayakkabı5 parlement-mavisi-takim-elbise-beyaz_gömlek parlement-mavisi-takim-elbise-mendil parlement-mavisi-takim-elbise-papyon parlement-mavisi-takim-elbise-yelek

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git