Sonbahar Kış Gelinlik Modelleri 2015

Günümüzde düğün günleri artık sadece yaz aylarında değil kış aylarında da düzenlenir iken bizlerde sonbahar ve kış mevsiminde düğün töreni yapacak olan gelin adayları için 2015 kışlık gelinlik modellerini tanıtmak istiyoruz. Moda evlerinde pek çok farklı gelinlik modeli görsel güzellikleri ve modern yapıları ile tercih edilir iken uygun fiyatları ile de göz dolduruyor. Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte gelinlik modellerinin fiyatlarında düşme olur iken sonbahar ve kış aylarında ilk olarak tercih etmeniz gereken modellerin başında kabarık gelinlikler geliyor. Hem güzel ve şık görünümü hem de kapalı yapısı ile soğuk havalardan en az şekilde etkileneceğiniz kabarık gelinlikler aynı zamanda boydan olduğu için eğer açık alan düğünü yapacak iseniz gelinler için hazırlanan gelinlikler içliklerini de tercih edebilirsiniz.

Kış gelinlik modasında diğer dikkat çeken gelinliklerden biri de balık gelinlik modelleri. Özellikle tüm vücudu sarması şık ve güzel olmak ile birlikte üşümemenizi sağlar iken bir prenses olarak görünmenize yardımcı olacak. Kış aylarında düğün yapmanıza rağmen dikkat çekici ve alımlı bir gelin olmak istiyor iseniz balık gelinlik modellerin göz atmalısınız.

2015 sonbahar kış gelinlik modelleri bu şekilde moda evlerinde yer alarak bayanların beğenisine sunulur iken yaz aylarında aynı modeller en az 2000 liraya alıcı bulur iken gelin adayları kış aylarının da gelmesi ile birlikte aynı gelinliklere 900 liradan başlayan uygun fiyatlar ile sahip olabilecek.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git