Uzun Etek Modelleri 2015

Uzun Etek Modelleri 2015

Hem yaz hem de kış aylarında oldukça fazla tercih edilen uzun etekler, genç ve yetişkin bayanların dikkatini çekmeye devam ediyor. Giyim mağazalarında çeşitli modelleri ile yer almakta olan uzun etek modellerinden bahsetmek ve 2015 trendleri ile birlikte fiyatları hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. 2015 uzun etek modelleri arasında ilk olarak sizlere desenli etekleri tanıtmak istiyoruz. Yaz aylarında cıvıl cıvıl çiçek desenli mini desenli etekler dikkat çekerek gerek genç gerekse de yetişkin bayanların tercihi olur iken uzun eteklerde çiçek desenleri ile şenleniyor. Kış aylarında da güzelliği ile dikkat çekmek isteyen bir bayan iseniz kesinlikle ilk tercihiniz çiçek desenli uzun etekler olmalı. Hemen hemen tüm markaların mağazalarında yer alan uzun etek modelleri 40 lira ile 150 lira arasında fiyatlara sahip.

2015 uzun etek modelleri arasında dikkat çeken tasarımlardan biri de leopar desenli etekler oluyor. Geçtiğimiz yıllarda özellikle ünlü isimlerin üzerinde yer alarak moda dünyasında bomba etkisi yaratan leopar modası 2015 yılında da karşımıza çıkıyor. 2015 uzun etek modellerinde de kullanılan leopar desenleri beğeni kazanır iken fiyat olarak yine 40 lira ile 150 lira arasında rakamlara sahip olacak.

Uzun etek modelleri 2015 galerimizde sizlere sunacağımız son modeller arasında yırtmaçlı tasarımlar yer alıyor. Tüm tasarımlar içinde kullanılan uzun yırtmaçlar uzun eteklere iddia ve cesaret katar iken hem günlük hayatta hem de özel günlerde tercih edilebilecek etekleri ortaya çıkartıyor.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git