Yatak odası Bir huzur mekânı

Yatak odası Bir huzur mekânı
3 Temmuz 2017 tarihinde eklendi, 833 kez okundu.

Dekorasyon ile Yatak Odasına Gelen Huzur

Evinizdeki her odanın ayrı bir önemi vardır. Her bir oda kendine oda kendine özel opsiyonu yani kullanım şekli ve dekorasyonu vardır. Özellikle yatak odası sizler için iyi vakit geçirebilmek için oldukça önemlidir. Yatak odasına geçireceğiniz zaman sizleri büyük bir rahatlığa ve iç huzuruna götürmesi gerekir. Yatak odaları dekore edilirken özellikle sizlerin zevkine göre şekillendirilir. Bu tasarımda oda rengi mobilya rengi tamamen sizin estetiğe bakış açınıza göre hareketlendirilir. Sizlerin seçeceği zemin vs. bu tasarımı yaparken herkesin öncüsü olması gerekir. Yatak odalarınızda sizlerin zevklerine bakarak tabi ki bazı düzenlemeler yapılacaktır fakat bunların yanında, yatak odasında olmazsa olmazlar vardır.

Yatak Odasında Olmazsa Olmazlar Ve Önemli İpuçları

Yatak odanızda işlemlere başlamadan önce ilk olarak zemin ve sonrada duvar kağıtlarını seçmek diğer mobilyaların uyumunu yapabilmek için büyük önem kaydeder. Bu düzenleme odanızı baştan sona değiştirir. Atmosferini oluşturacağınız bu odanın öncelik olarak duvar kağıdının ve zemininin renklerinin bir birine zıt olmasına dikkat edin, zıttan kastımız birisi açıkken diğerinin koyu olması odanız için güzel bir görünüm olacaktır. Aklınızda tasarladığınız odayı iyice düşünün ve seçeceğiniz mobilyayı özenle ayrıştırın. Tasarladığınız odada ışık detayına oldukça dikkat edin çünkü odayı aydınlatacak olan ışıkta sizlerin baş yapıtlarından biri olacaktır genel olarak yatak odalarında sarı ışık tercih edilir bunun sebebi loş bir ortam yaratmaktır. Yatak odanızda ki parlaklık sizleri her açıdan rahatsız edebilir.

Farklı bir bakış olarak, yetersiz ışıkta sizleri rahatsız edebilir ve gözlerinizi rahatsız edebilir. Bu konuda da ışık detayına ne kadar dikkat etmeniz gerektiğinin farkına varmanız lazımdır. Sizi aydınlatacak ışıkta kitap okumanız veya herhangi bir gece etkinliği yapmanız sizin faydanıza olacaktır ve bu konu ışıktan yardım almanız gerekecektir.

Yatak odası Bir huzur mekânı1

Yatak Odası Aksesuarları

Yatak odanıza koymuş olduğunuz veya yeni yerleştireceğiniz her aksesuar sizlerin kişiliğini ortaya koyacaktır. Dıştan bakışlarda sizlere yapılacak yorumların iyi yönde olmasını istiyorsanız bu konuda güzel aksesuarlar yerleştirmek sizlerin faydasına olacaktır. Odanıza yerleştirdiğiniz her ölçekte aksesuar odanızın estetiğini büyük ölçüde değiştirecektir.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git