Yılbaşında Erkeğe Hediye Seçenekleri

Yılbaşında Erkeğe Hediye SeçenekleriYılbaşında Erkeğe Hediye Seçenekleri

Yeni bir yılı romantik bir ortamda karşılamaya hazırlayan bayanların ‘ne alsam’ telaşı başladı. Aslında  bir erkeğe hediye seçmek bayan için her zaman zor bir konu olmuştur. Eğer sizde ‘yılbaşında erkek arkadaşıma ne alsam?’ diye düşünüyorsanız, yazımız tam size göre.

Klasik Hediyeler Alabilirsiniz

Erkeklere alınacak en klas hediyeler arasında saat ve parfüm gelir. Ancak burada dikkat etmeniz gereken yeni yıl için parfüm alacaksanız, parayı gözden çıkarıp gerçekten kaliteli bir seçim yapmanız daha doğru olacaktır. Saat alırken, saatinin olup olmamasına dikkat  edin. Erkekler genellikle kaliteli bir saati yıllarca kullanma eğilimindedir ve saati yoksa iyi bir saat hediye etmeniz yerinde bir tercihtir. Ancak sürekli ve severek kullandığı bir saati varsa diğer hediye seçeneklerinizi  düşünmenizi öneririz.

Hobileri ile İlgili Bir Hediyeye Bayılacaktır

Eğer erkek arkadaşınız bir müzik delisiyse ona alacağınız bir CD seti oldukça iyi bir tercihtir. Ya da halı saha maçları müdavimiyse, bir krampon ya da maçlara giderken kullanabileceği bir spor çantası yerinde bir tercih olacaktır. Hayatının merkezinde yer alan hobilerine, yaşam biçimine uygun tüm sene kullanabileceği bir hediye emin olun çok hoşuna gidecektir.

Erkekler İçin Aksesuarlar

Eğer fazla romantik bir hediye tercihi yapmayacaksanız, erkek arkadaşınıza kış aylarının trend aksesuarlarından boyunluk alabilirsiniz. Bunun yanında şık olmayı seven, tarz sahibi erkek arkadaşınız için   senenin moda rengi gri tonlarında bir şal oldukça iyi bir hediye olacaktır. Ayrıca bu yıl, sevgilinin eli ile örülmüş atkılar da oldukça moda. Tuttuğu  takımın renklerinden bir atkı örerek, şık bir hediye kutusunda, güzel ve  romantik bir notla onu mutlu edebilirsiniz.

Tuttuğu Takımının Takvimi

Erkekler, tuttukları takımın renklerini taşımayı severler. Tuttukları takımın kupaları, son model olması şartıyla formalar, ev terlikleri, şapka, atkı, kol ya da duvar saati, bornoz, havlu gibi çok çeşitli ürünler arasından bir paket hazırlayabileceğiniz gibi hazır yeni bir yıla girerken tutuğu takımın takvimini de alabilirsiniz.

Takım Kurabiyeleri ya da Çikolata Kutusu

Piyasada bulabileceğiniz gibi netten de edinebileceğiniz takım kurabiyelerini şık bir ambalaj içinde vermeye ne dersiniz. Eğer  erkek arkadaşınız futbolla fazla arası olmayan nadir erkeklerden biriyse, bir kutu  özel çikolata yaptırabilirsiniz. Unutmayın, hayat standartları ne kadar yükselirse yükselsin, teknoloji ne kadar gelişirse gelişsin erkeğin kalbine giden yol hala midesinden geçiyor!

Romantik Hediye Seçenekleri

Eğer yeni yılda ona biraz sıra dışı bir hediye sunmak istiyorsanız, daha özel seçenekleri düşünebilirsiniz. İkinizin resmi olan bir duvar saati, aşkınızın öyküsünü resimlerle anlatan bir masa  takvimi, bir eşi de sizde olacak bir cüzdan, ikinizin resimlerini bastırdığınız bir aşk kupası romantik sevgiliniz  için hoş bir sürpriz olacaktır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git